monitory
Monitor 32BDL4050Q 32'' Public Display
- Model:
32BDL4050Q/00
- Głębokość z podstawą: 69.1
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 675,63 zł / szt
2 061,02 zł brutto
Philips Signage 4050 Series
Wydajność bez wysiłku Twój wszechstronny wyświetlacz 24/7
Informuj i zachwycaj dzięki Philips Signage 4050. Rozdzielczość FHD w połączeniu ze zwiększoną jasnością i wysokim poziomem zamglenia (haze) oraz wydajnością sprawdzonego systemu Android 10 SoC. Gotowy do współpracy z Wave w zakresie zdalnego zarządzania, zapewniając Ci pełną kontrolę.
Łatwa obsługa
- Zdalne zarządzanie z Philips Wave
- Możliwość dodania opcjonalnego Philips ScreenShare
- Zgodność z Energy Star. Certyfikat EPEAT Silver
- Wsparcie zrównoważonego rozwoju firmy i oszczędności energii
Praca 24/7
- Jasność 400 cd/m
- Wyższy poziom zamglenia dla lepszej widoczności
- Łatwy montaż w orientacji poziomej lub pionowej
Plug and play z Android 10
- Sprawdzona niezawodność. Brak potrzeby stosowania zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 510 x 800 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 32BDL4050Q/00 |
| Głębokość z podstawą | 69.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Certyfikaty | EPEAT Silver |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 5.7 |
| Plamka matrycy | 0.36375 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 425.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 726.5 |
| Głębokość | 65.1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |