Monitor 32 cale 32SM5J IPS 24/7 400cd/m2 webOS 6.0
- Model:
32SM5J
- WiFi: Tak
- Wysokość z podstawą: 481
- Pełna specyfikacja
Wysoka wydajność z webOS 6.0
webOS 6.0, zaktualizowany w SoC i silnik sieciowy, jest dostępny na SM5J dla płynnego wykonywania kilku zadań. Platforma LG webOS Smart Signage zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu GUI i zapewnia SI lub/i programistom proste narzędzia do tworzenia aplikacji, takie jak SDK (Software Development Kit), SCAP.
Różne połączenia czujnika
Platforma LG webOS Smart Signage pomaga w łatwym dostarczaniu dodatkowych rozwiązań, obsługując proste połączenia z zewnętrznymi czujnikami*, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp., za pośrednictwem wtyczki USB.
*Czujniki zewnętrzne należy zakupić osobno i przetestować pod kątem zgodności z platformą webOS.
Monitorowanie mobilne i internetowe
Za pomocą Control Manager, wbudowanego rozwiązania do monitorowania sieci, możesz kontrolować i monitorować stan wyświetlaczy serii SM5J w różnych lokalizacjach w czasie rzeczywistym. Jest dostępny na urządzeniach podłączonych do Internetu, co pozwala elastycznie i szybko reagować na sytuacje awaryjne.
Urządzenia mobilne muszą być połączone z adresem IP Signage i mogą sterować jednym Signage na raz.
Control Manager jest zoptymalizowany dla wersji Google Chrome 56 i nowszych.
Kompatybilny z systemem sterowania AV
Seria SM5J obsługuje Crestron Connected, zapewniając wysoką kompatybilność z profesjonalnymi kontrolami AV, aby osiągnąć bezproblemową integrację i zautomatyzowaną kontrolę*, zwiększając efektywność zarządzania firmą .
*Kontrola sieciowa
Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym
Konserwacja jest łatwa i szybka dzięki opcjonalnej usłudze LG ConnectedCare*, rozwiązaniu w chmurze dostarczanej przez firmę LG. Zdalnie zarządza stanem wyświetlaczy w miejscach pracy klientów w celu diagnostyki usterek i usług zdalnego sterowania, wspierając stabilne działanie firm klientów.
* Dostępność usługi LG ConnectedCare różni się w zależności od regionu i należy ją zakupić osobno.
Promocja w czasie rzeczywistym
Dzięki Beacon i Bluetooth Low Energy (BLE) kierownicy sklepów mogą dostarczać kupony i informacje w czasie rzeczywistym.
Udostępnianie treści
Content Mirroring między urządzeniami jest dostępny w sieci Wi-Fi.
Bezprzewodowy punkt dostępu
Seria SM5J działa jako wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępowym dla urządzeń mobilnych.
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 810 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 32SM5J |
| WiFi | Tak |
| Wysokość z podstawą | 481 |
| Głębokość z podstawą | 154.2 |
| Waga z podstawą | 6.5 |
| Certyfikaty | CB |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 10 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 44 |
| Waga | 5.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 428.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 729.4 |
| Głębokość | 55.5 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | B |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |