Monitor 31.5 DS-D5032QE
- Model:
DS-D5032QE
- Wysokość z podstawą: 474
- Waga z podstawą: 5.09
- Pełna specyfikacja
Profesjonalne wyświetlacze marki Hikvision zostały zaprojektowane do pracy w systemach monitoringowych lecz świetnie sprawdzają się również w biurze jak i w domu. Monitor DS-D5032QE umożliwia wyświetlanie zarówno statycznych, jak i dynamicznych, panoramicznych obrazów z automatycznym zachowaniem prawidłowych wartości jasności, kontrastu i naturalności w odwzorowaniu barw. Zastosowane w urządzeniu nowoczesne funkcje korekty obrazu zapewnią wielogodzinne wyświetlanie treści oraz naprzemienne prezentowanie zróżnicowanych materiałów wideo.
- Rozdzielczość 1920 x 1080
- Przekątna ekranu 31.5
- Matryca LED Backlight
Profesjonalny i Ekonomiczny
Monitory Hikvision zapewniają wysoką jakość obrazu przy małym zużyciu energii. Jest to sprawdzony oraz profesjonalny wybór do każdego rodzaju monitoringu. Perfekcyjnie sprawdza się przy pracy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Standard VESA daje możliwość montażu monitora w najwygodniejszy dla nas sposób, zapewniając dodatkowy komfort.
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 800 x 505 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Model | DS-D5032QE |
| Wysokość z podstawą | 474 |
| Waga z podstawą | 5.09 |
| Kontrast statyczny | 1 400:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 8 |
| Pobór mocy | 55 |
| Pozostałe parametry | Moc wyjściowa 2x5 W |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 36 m-cy |
| Wysokość | 424 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 727 |
| Głębokość | 64 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |