Monitor 27MR400-B 27 cali IPS FHD AMD FreeSync
- Model:
27MR400-B
- Wysokość z podstawą: 456.1
- Głębokość z podstawą: 200
- Pełna specyfikacja
Rzeczywiste kolory pod kątem
Monitor LG z technologią IPS podkreśla wydajność wyświetlaczy LCD. Zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i pozwala użytkownikom oglądać ekran pod szerokim kątem.
Płynna grafika. Bezproblemowa praca.
Odświeżanie 100 Hz daje płynne ładowanie klatek w różnych programach. Ciesz się realistyczną rozgrywką z mniejszym zacinaniem i z rozmyciem ruchu.
Tryb czytnika
Tryb czytnika dostosowuje temperaturę barw i podświetlenie, co zapewnia odpowiednie wrażenia z czytania na monitorze.
Flicker Safe
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie i zapewnia komfortowe warunki pracy na długi czas.
Płynna dynamika ruchu
Technologia AMD FreeSync zapewnia płynną rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Praktycznie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu, zapewniając wciągające wrażenia z gry.
Prosta kontrola
Kontroluj ustawienia monitora kilkoma kliknięciami dzięki OnScreen Control. Możesz także łatwo podzielić ekran za pomocą specjalnej funkcji.
Łatwe i wygodne rozwiązanie
Ten monitor ma wąską ramkę z trzech stron i umożliwia stworzenie odpowiedniego środowiska pracy dzięki regulacji nachylenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 27MR400-B |
| Wysokość z podstawą | 456.1 |
| Głębokość z podstawą | 200 |
| Waga z podstawą | 3.84 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 24 |
| Waga | 3.26 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Wysokość | 362.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.7 |
| Głębokość | 50.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 690 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |