monitory
Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU
- Model:
E27-40
- Wysokość z podstawą: 383.5
- Głębokość z podstawą: 220
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
384,62 zł / szt
473,08 zł brutto
- 27-calowy panel IPS
- 99% pokrycia przestrzeni barw sRGB, kontrast 1500:1
- Częstotliwość odświeżania 100 Hz (z możliwością ręcznej regulacji do 48 Hz)
- Wszechstronne złącza: VGA, HDMI i DisplayPort (DP) oraz wbudowane głośniki 2 × 2 W
- Sprzętowy filtr Low Blue Light oraz technologia Flicker Free ograniczająca migotanie ekranu
- Ergonomiczna podstawa z funkcjami podnoszenia, pochylenia, obrotu i pivot (LTPS)
| Waga | 8320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 695 x 155 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | E27-40 |
| Wysokość z podstawą | 383.5 |
| Głębokość z podstawą | 220 |
| Waga z podstawą | 6.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Wysokość (maks.) | 538.5 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 34 |
| Waga | 4 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Wysokość | 366.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.1 |
| Głębokość | 40.4 |
| Typ matrycy | W-LED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |