Monitor 27 MultiSync EA271F AH-IPS biały
- Model:
MultiSync EA271F
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 83
- Pełna specyfikacja
NEC MultiSync EA271F monitor gotowy na wyzwania przyszłości, łączący najwyższą jakość wyświetlania z najwyższym poziomem ergonomii.
Monitor o przekątnej 27 i bardzo cienkiej ramce oferuje wysoki zakres regulacji, dzięki czemu może idealnie dostosować się do scenariusza użytkowego, co pomoże w osiągnięciu maksymalnej wydajności biurowej.
Wyjątkowo szeroki zakres funkcji wspomagających ergonomię pracy umożliwia doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Szczególną uwagę zwrócono na kwestię dobrego samopoczucia użytkownika, dlatego zastosowano zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu oraz chroniące wzrok technologie Low Blue Light i Flicker-Free. Liczne możliwości podłączeń gwarantują długoterminową ochronę zainwestowanych środków.
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | MultiSync EA271F |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 359.8 |
| Głębokość z podstawą | 250 |
| Waga z podstawą | 7.6 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 6 |
| Pobór mocy | 12 |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 652.6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 10800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 470 x 720 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |