Monitor 27 cali XUB2796QSU-B5 IPS,1ms,HDMI,DP,FreeSync,QHD,HAS(150mm)
- Model:
ProLite XUB2792QSU
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 120
- Pełna specyfikacja
PROLITE XUB2796QSU-B5
Doskonały 27-calowy monitor WQHD do użytku biznesowego i okazjonalnego grania
27-calowy monitor łączący funkcje biznesowe i gamingowe. Koniec z dylematem między koniecznością a miłością. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości o 15 cm, dzięki czemu ten ekran nadaje się do zastosowań i środowisk, w których elastyczność i ergonomia w miejscu pracy są kluczowymi czynnikami. Gracze z kolei docenią funkcje 1ms MPRT, FreeSync i Black Tuner.
HAS (150MM) + PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 160 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XUB2792QSU |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 |
| Wysokość z podstawą | 404.5 |
| Głębokość z podstawą | 252 |
| Waga z podstawą | 5.2 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | VCCI |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 23 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |