Monitor 27 cali XUB2792UHSU-B5 4K,IPS,DVI,DP,HDMI,PIP,250cd,USB3.0
- Model:
ProLite XUB2792UHSU
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 90
- Pełna specyfikacja
PROLITE XUB2792UHSU-B5
27'' ultra płaski monitor wyposażony w panel IPS i rozdzielczość 4K
Stylowy wygląd monitora i rozdzielczość 4K sprawiają, że ProLite XUB2792UHSU jest doskonałym dodatkiem do biurka każdego grafika. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia, a rozdzielczość 4K (3840 x 2160) oznacza, że na ekranie zmieści się 4 raz więcej informacji niż na ekranie z rozdzielczością Full HD. Wysokie wartości kontrastu i jasności gwarantują, że monitor zapewnia doskonałą wydajność przy projektowaniu graficznym lub stron internetowych, a podstawka o wysokości 150 mm wyposażona w funkcje pivot i swivel zapewnia dużą uniwersalność ustawienia i komfort użytkowania.
W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH OCZU
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
HAS + PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XUB2792UHSU |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 90 |
| Wysokość z podstawą | 394 |
| Głębokość z podstawą | 209.5 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 544 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 25 |
| Plamka matrycy | 0.155 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 690 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |