monitory
Monitor 27 cali XG27ACMS ROG DP HDMI USB-C 0.3MS
- Model:
XG27ACMS
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 490
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
1 349,63 zł / szt
1 660,04 zł brutto
XG27ACMS
ROG Strix XG27ACMS USB Type-C Gaming Monitor 27 cali, 2560x1440, 320 Hz OC (powyżej 144 Hz), 0,3 ms (minimalnie), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, kompatybilność z G-Sync, DisplayWidget Center, gniazdo na statyw, HDR
- 27-calowy monitor gamingowy HDR o rozdzielczości 2560 x 1440 z ultrawysoką częstotliwością odświeżania 320 Hz (po podkręceniu), zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i wciągającej rozgrywce.
- Technologia ASUS Fast IPS zapewnia minimalny czas reakcji na poziomie 0,3 ms, oferując wyrazisty obraz i wysokie liczby klatek na sekundę.
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia jednoczesne korzystanie z ELMB i zmiennej częstotliwości odświeżania, eliminując efekty rozmycia i rozrywania obrazu.
- Aplikacja DisplayWidget Center pozwala łatwo uzyskać dostęp do OSD i dostosować ustawienia monitora za pomocą myszy.
- USB Type-C z obsługą trybu DP Alt umożliwia wygodne i uporządkowane podłączenie urządzeń.
- Technologia ROG Gaming A.I. z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, które zwiększają komfort rozgrywki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | XG27ACMS |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 490 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 320 |
| Wysokość z podstawą | 512.9 |
| Głębokość z podstawą | 218.8 |
| Waga z podstawą | 6.52 |
| Częstotliwość odświeżania | 320 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 500 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.32 |
| Obszar widzialny w poziomie | 595.96 |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 0.3 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 3.81 |
| Pozostałe parametry |
|
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 367.1 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614.8 |
| Głębokość | 60.1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 8700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 225 x 715 x 505 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |