monitory
Monitor 27 cali XG27ACMEG-G DP HDMI USB-C
- Model:
XG27ACMEG-G
- Wysokość z podstawą: 503
- Głębokość z podstawą: 188
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 326,49 zł / szt
1 631,58 zł brutto
ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition
Monitor ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition 27-calowy 2560x1440, 260Hz OC (powyżej 144 Hz), 0.3 ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, kompatybilny z G-Sync, DisplayWidget Center, gniazdo statywu, HDR, Aura Sync
- 27-calowy monitor do gier HDR o rozdzielczości 2560 x 1440 i ultraszybkiej częstotliwości odświeżania 260 Hz (OC), zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i wciągającej rozgrywce
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia czas reakcji 0,3 ms (min.) dla uzyskania ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia korzystanie z funkcji ELMB wraz ze zmienną częstotliwością odświeżania, eliminując efekty powidoków i rozrywania klatki, zapewniając ostre efekty wizualne w grach przy wysokiej liczbie klatek na sekundę
- Technologia ROG Gaming A.I z funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji zwiększa wrażenia użytkowników z gry
- DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy
- USB Type-C z trybem DP Alt, co oznacza, że możesz podłączyć swoje urządzenie z konfiguracją bez bałaganu
- Edycja pod wspólną marką łączy w sobie niezrównane osiągi ROG i estetykę inspirowaną science fiction z charakterystyczną niebiesko-zieloną i różową kolorystyką Hatsune Miku
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | XG27ACMEG-G |
| Wysokość z podstawą | 503 |
| Głębokość z podstawą | 188 |
| Waga z podstawą | 5.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 260 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 0.3 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 29 |
| Waga | 3.7 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 367 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 86 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 720 x 230 x 470 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |