monitory
Monitor 27 cali VU279CFE-M IPS 100Hz USB-C HDMI
- Model:
VU279CFE-M
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 109
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
698,99 zł / szt
859,76 zł brutto
VU279CFE-M
- 27-calowy panel IPS FHD z częstotliwością odświeżania 100 Hz zapewnia płynne oglądanie wideo i swobodną rozgrywkę.
- Bogate możliwości połączeń, w tym USB-C, obsługa trybu DP alt z 15-watowym zasilaniem i portem HDMI.
- Regulowany filtr niebieskiego światła z certyfikatem TÜV Rheinland i technologia ASUS Flicker Free zapewniają wygodne oglądanie.
- Ekologiczny zrównoważony rozwój dzięki opakowaniom papierowym i energooszczędnej wydajności spełniającej standardy ochrony środowiska.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | VU279CFE-M |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 109 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 |
| Wysokość z podstawą | 434 |
| Głębokość z podstawą | 202 |
| Waga z podstawą | 4.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 484 |
| Certyfikaty | TCO |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 14.7 |
| Waga | 4.3 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Wysokość | 363 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611 |
| Głębokość | 46 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Kremowy |
| Data Act | Link |
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 690 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |