Monitor 27 cali S7 Pro 727pq QHD 8J4D8AA
- Model:
HP 727pq
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 190
- Pełna specyfikacja
Twoja wizja dokładnie taka, jak sobie wymarzysz
Im wyraźniej widzisz, tym lepiej tworzysz. Zaufaj temu, co widzisz od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki fabrycznie skalibrowanej dokładności kolorów na wyświetlaczu klasy DreamColor. Wskocz w szeroką gamę żywych, realistycznych odcieni i bogatego kontrastu dzięki IPS Black, HDR 400, 98% Display P3 i nie tylko.
Produktywność na Twój sposób
Pracuj tak, jak chcesz, dzięki łączności zaprojektowanej tak, aby Ci w tym pomóc. Wykonuj więcej zadań na większej liczbie ekranów, łącząc ten wyświetlacz z innym monitorem HP Series 7 Pro, aby uzyskać oszałamiającą podwójną konfigurację, lub spraw, aby ten monitor stał się domem dla Twoich akcesoriów dzięki portom USB-C i USB-A.
Stworzone, aby idealnie do Ciebie pasować
Aby zapewnić komfort przez cały dzień, zajmij się swoją pracą, znajdując idealną pozycję ekranu dzięki czterokierunkowej regulacji i podręcznikowi ergonomicznej konfiguracji. Pomóż swoim oczom zachować świeżość w dzień i w nocy dzięki czujnikowi światła otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność monitora.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 727pq |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 190 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 |
| Wysokość z podstawą | 540.5 |
| Głębokość z podstawą | 225.2 |
| Waga z podstawą | 6.2 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Plamka matrycy | 0.23 |
| Wysokość | 354 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.4 |
| Głębokość | 74.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 9500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 715 x 455 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |