monitory
Monitor 27 cali PRO MP273W E14A LED/FHD/FLAT/144Hz/biały
- Model:
PRO MP273W E14A
- Częstotliwość pozioma min.: 53.8
- Częstotliwość pozioma max.: 143.2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
462,64 zł / szt
569,05 zł brutto
PRO MP273W E14A
- Ciesz się wysokiej jakości rozrywką dzięki 144-hercowej częstotliwości odświeżania i technologii AMD FreeSync.
- Wyświetlacz z certyfikatem TÜV, chroni wzrok i dba o zdrowie oczu.
- Technologia MSI EyesErgo z systemem Anti-flicker zapobiega nadwyrężeniu oraz zmęczeniu oczu i pomaga chronić Twój wzrok.
- Funkcja MSI Eye-Q Check pomaga w samodzielnej kontroli wzroku i przypomina o konieczności odpoczynku podczas długotrwałego korzystania z monitora.
- Ciesz się wszechstronną współpracą z różnymi urządzeniami, korzystając z wielu wejściowych źródeł sygnału wideo, takich jak porty HDMI, DisplayPort i D-Sub (VGA).
- Ciesz się porządkiem na biurku dzięki wygodnemu, zdejmowanemu i umieszczonemu na tylnej stronie stopki monitora uchwytowi do prowadzenia kabli.
- Zgodność ze standardem montażowym VESA i slot na akcesoria.
| Waga | 6250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 690 x 130 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP273W E14A |
| Częstotliwość pozioma min. | 53.8 |
| Częstotliwość pozioma max. | 143.2 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 |
| Wysokość z podstawą | 470.61 |
| Głębokość z podstawą | 201.01 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 14 |
| Waga | 4.1 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Wysokość | 364.46 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.49 |
| Głębokość | 59.56 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |