monitory
Monitor 27 cali PRO MP273A LED/FHD/Flat/100Hz/czarny
- Model:
PRO MP273A
- Wysokość z podstawą: 462.6
- Głębokość z podstawą: 182
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
308,17 zł / szt
379,05 zł brutto
PRO MP273A
- 27-calowy ekran, idealny do programowania, kodowania i projektowania stron internetowych
- Wyświetlacz z certyfikatem TÜV, chroni wzrok i dba o zdrowie oczu
- Technologie Anti-Flicker i Less Blue Light chronią Twój wzrok przed zmęczeniem i znużeniem
- Technologia Less Blue Light PRO jednocześnie chroni Twoje oczy, generuje szczegółowy obraz i wyświetla na ekranie żywe kolory
- Ergonomiczne oprogramowanie, Display Kit, oferuje wyjątkowo wygodne narzędzie do zarządzania ustawieniami kolorów oraz trybami pracy wyświetlacza podczas codziennych zajęć
- Panel IPS zapewnia zapierającą dech w piersiach klarowność obrazu, który generowany jest na ekranie
- 100-hercowa częstotliwość odświeżania oferuje znacznie lepsze wizualne wrażenia
- Duża elastyczność związaną z możliwością podłączenia do monitora różnych źródeł sygnału za pośrednictwem portów: Display Port złącza HDMI oraz portu D-Sub (VGA)
- Zgodność ze standardem montażowym VESA
- Możliwość szybkiego dołączenia do telekonferencji z wykorzystaniem wbudowanych w monitor głośników
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 695 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP273A |
| Wysokość z podstawą | 462.6 |
| Głębokość z podstawą | 182 |
| Waga z podstawą | 3.9 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 |
| Certyfikaty | TUV |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 3.4 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |