monitory
Monitor 27 cali PA278CGV
- Model:
PA278CGV
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 222
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 218,72 zł / szt
1 499,03 zł brutto
- 27-calowy ekran QHD (2560 x 1440) z podświetleniem LED i matrycą IPS o szerokim kącie widzenia 178°.
- Odpowiada międzynarodowemu standardowi kolorów 95% DCI-P3 oraz 100% sRGB/Rec. 709, oferując szeroki zakres kolorów.
- Rozbudowane możliwości podłączenia, w tym DP (DisplayPort) przez USB-C z obsługą technologii Power Delivery o mocy 90W, DisplayPort, HDMI oraz hub USB.
- Częstotliwość odświeżania 144 Hz z zmienną szybkością odświeżania (VRR) przy wsparciu dla FreeSync Premium, co zapewnia płynne, szybkie renderowanie i komfortowe wrażenia podczas oglądania.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 810 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | PA278CGV |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 222 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 |
| Wysokość z podstawą | 374 |
| Głębokość z podstawą | 228 |
| Waga z podstawą | 8.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 524 |
| Jasność HDR | 400 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 |
| Certyfikaty | TUV |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 5.8 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Wysokość | 372 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 615 |
| Głębokość | 54 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |