monitory
Monitor 27 cali MAG 272URDF E16 UHD/FLAT/160Hz/czarny
- Model:
MAG 272URDF E16
- Częstotliwość pozioma min.: 146.9
- Częstotliwość pozioma max.: 356.6
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 287,00 zł / szt
1 583,01 zł brutto
MAG 272URDF E16
- Tryb Dual Mode - łatwe przełączanie między różnymi rozdzielczościami i częstotliwościami odświeżania, dzięki czemu możesz dopasować ustawienia do konkretnej gry.
- Rapid IPS - zapewnia intensywne i czyste kolory podczas grania.
- Czas reakcji 0,5 ms (GtG, min.) - redukuje efekt rozrywania obrazu i przycięcia animacji.
- VESA DisplayHDR 400 - certyfikat VESA gwarantujący wyraźniejsze detale dzięki lepszemu kontrastowi i dokładniejszemu odwzorowaniu cieni.
- Tryb konsolowy - zoptymalizowany pod kątem bezproblemowej współpracy z konsolami, takimi jak PS5 i Xbox Series X|S.
- Opcje proporcji obrazu - możliwość wyboru różnych proporcji ekranu dla bardziej dopasowanych wrażeń z gry.
| Waga | 10000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 830 x 140 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 272URDF E16 |
| Częstotliwość pozioma min. | 146.9 |
| Częstotliwość pozioma max. | 356.6 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 320 |
| Wysokość z podstawą | 536.3 |
| Głębokość z podstawą | 227.9 |
| Częstotliwość odświeżania | 320 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 400 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 0.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 25 |
| Waga | 7.4 |
| Plamka matrycy | 0.1554 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 365.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.5 |
| Głębokość | 54.6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |