monitory
Monitor 27 cali KA272BI
- Model:
ACER 27" KA272BI
- Częstotliwość pozioma max.: 75
- Częstotliwość pionowa max.: 75
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
568,00 zł / szt
698,64 zł brutto
Odkryj całą wyrazistość obrazu Full HD. Wybierz wyraźny panel IPS o szerokim kącie widzenia 178 ° i szybko podświetlany panel TN, aby spełnić wszystkie swoje wymagania.
| Waga | 6160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 445 x 685 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | ACER 27" KA272BI |
| Częstotliwość pozioma max. | 75 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 30 |
| Waga | 4.1 |
| Plamka matrycy | 0.31 |
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |