Monitor 27 cali GW2790TC LED 5ms/144Hz/IPS/HDMI
- Model:
GW2790TC
- Wysokość z podstawą: 397.3
- Głębokość z podstawą: 241.6
- Pełna specyfikacja
BenQ Eye-Care Monitor do Home Office 144Hz
Pracuj z komfortem dla oczu przez cały dzień
Teraz możesz zmniejszyć zmęczenie oczu od dokumentów i arkuszy dzięki potrójnej ochronie BenQ Eye-Care. Ciesz się schludnym designem GW2790TC, wyraźnym obrazem i komfortem oglądania, który zapewnia wydajność przez cały dzień.
Adaptacyjna ochrona oczu. Stały komfort.
Nie musisz już bawić się ustawieniami, by chronić wzrok. Monitory BenQ Eye-Care mają potrójną ochronę oczu: Visual Optimizer, Low Blue Light i Flicker-Free. Dzięki nim zadbasz o swój komfort przez cały dzień bez wysiłku.
Certyfikowany komfort dla Twoich oczu
Certyfikaty Eye Comfort 4-Star TÜV Rheinland i Eyesafe 2.0 potwierdzają, że GW2790TC spełnia międzynarodowe standardy dbania o wzrok. To dowód, że Twoje oczy są w dobrych rękach przez cały dzień.
Wyraźne obrazy, przyjazne dla oczu
Poczuj żywe kolory i wyraźny obraz pod każdym kątem dzięki panelowi IPS i palecie 99% sRGB. Czterostronna, ultracienka ramka sprawia, że możesz skupić się na pracy i wygodnie edytować dokumenty oraz działać wielozadaniowo przez cały dzień.
Wygodne oglądanie dzięki ergonomicznym możliwościom
GW2790TC daje Ci swobodę dzięki regulacji wysokości, nachylenia, obrotu i pivotu dla wygodniejszej i zdrowszej pracy każdego dnia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | GW2790TC |
| Wysokość z podstawą | 397.3 |
| Głębokość z podstawą | 241.6 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 547.3 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 12 |
| Waga | 4.2 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Wysokość | 355.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.9 |
| Głębokość | 64.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 9160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 510 x 685 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |