monitory
Monitor 27 cali GS27QCA 1ms/5000:1/QHD/2xHDMI/DP
- Model:
GS27QCA
- Wysokość z podstawą: 441
- Głębokość z podstawą: 208
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
493,61 zł / szt
607,14 zł brutto
| Waga | 6260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 153 x 450 x 685 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | GS27QCA |
| Wysokość z podstawą | 441 |
| Głębokość z podstawą | 208 |
| Waga z podstawą | 4.53 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 24 |
| Waga | 3.62 |
| Plamka matrycy | 0.2331 |
| Wysokość | 362.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 610.5 |
| Głębokość | 78.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |