Monitor 27 cali GB2770QSU-B5 0.5ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,HAS(150mm)
- Model:
G-Master GB2770QSU-B5
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 242
- Pełna specyfikacja
G-MASTER GB2770QSU-B5
Uwolnij swój gamingowy potencjał dzięki GB2770QSU Red Eagle z matrycą Fast IPS
Zdobądź przewagę nad konkurencją i uwolnij swój gamingowy potencjał dzięki 27-calowemu WQHD (2560x1440) GB2770QSU z 0.5ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium Pro możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych gamingowych maratonów.
FAST IPS
Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.5 ms.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM PRO
Ten monitor obsługuje zawartość HDR z szeroką gamą kolorów i poziomów jasności. Niskie opóźnienie wejścia i kompensacja małej liczby klatek na sekundę eliminują problem rwania lub przycinania obrazu przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę.
BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G-Master GB2770QSU-B5 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 242 |
| Wysokość z podstawą | 400 |
| Głębokość z podstawą | 252 |
| Waga z podstawą | 5.6 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.6 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | REACH |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 0.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 35 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 180 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |