Monitor 27 cali GB2770HSU-B5 0.8ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,PIVOT,FreeSync
- Model:
GB2770HSU-B5
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Częstotliwość pozioma max.: 195
- Pełna specyfikacja
G-MASTER GB2770HSU-B5
Uwolnij cały swój potencjał gracza dzięki GB2770HSU Red Eagle z matrycą Fast IPS
Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 27-calowemu GB2770HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych maratonów gamingowych.
FAST IPS
Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.8 ms.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 700 x 180 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | GB2770HSU-B5 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 195 |
| Wysokość z podstawą | 406 |
| Głębokość z podstawą | 252 |
| Waga z podstawą | 5.4 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 |
| WiFi | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 336.5 |
| Obszar widzialny w poziomie | 598 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 0.8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 22 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 612.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |