Monitor 27 cali G2745QSU-B2,IPS,QHD,100Hz,1ms,2xUSB,300cd
- Model:
G-MASTER G2745QSU-B2
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 151
- Pełna specyfikacja
G-MASTER G2745QSU-B2
Wyprzedź konkurencję dzięki G2745QSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT
Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 27 G2745QSU. Ten monitor oferuje technologię paneli IPS, rozdzielczość WQHD (2560x1440), częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki funkcji Black Tuner, która zapewnia krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach.
Dostępny także ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2745QSU-B1 (2560x1440), ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2745HSU-B2 (1920x1080) i ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2745QSU-B2 (2560x1440).
1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
100Hz
Częstotliwość odświeżania 100 Hz przekłada się na lepszą płynność obrazu. Migotanie obrazu jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Zwiększona częstotliwość oznacza również łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a nawet zmniejszone migotanie kursora myszy.
Technologia IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 465 x 125 x 680 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G-MASTER G2745QSU-B2 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 151 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 4.2 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 434 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Głębokość | 192.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |