Monitor 27 cali G2740QSU-B1 IPS,QHD,75Hz,1ms,FreeSync,HDMI,DP,USB
- Model:
G2740QSU-B1
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 120
- Pełna specyfikacja
Zdobądź przewagę dzięki G2740QSU z panelem w technologii IPS i 1 ms MPRT
27-calowy monitor WQHD G2740QSU z panelem w technologię IPS, częstotliwością odświeżania 75Hz i 1 ms MPRT gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Funkcją Black Tuner i możliwość dostosowania ustawień ekranu za pomocą predeniowanych i niestandardowych trybów zapewnia całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne
1 ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane
Technologia IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G2740QSU-B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 434 |
| Głębokość z podstawą | 239 |
| Waga z podstawą | 4.6 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | VCCI |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 23 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 445 x 150 x 685 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |