monitory
Monitor 27 cali EX271Q 2K IPS IPS/180Hz/2K/Gaming
- Model:
EX271Q
- Wysokość z podstawą: 545.4
- Głębokość z podstawą: 276.8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 064,62 zł / szt
1 309,48 zł brutto
EX271Q Monitor Gamingowy BenQ MOBIUZ 27 cali 2K 180Hz
- Wyposażony w technologię BenQ Detail-Driven AI, najlepszą do gier konsolowych AAA
- Bezproblemowa łączność z DP 1.4, HDMI 2.0 i USB-C (65 W PD) umożliwiająca połączenie stanowisk bojowych
- Ulepsz swoją grę dzięki Color Shuttle - różne autoryzowane ustawienia wstępne dla najpopularniejszych gier, które zwiększą delikatność Twoich wrażeń
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | EX271Q |
| Wysokość z podstawą | 545.4 |
| Głębokość z podstawą | 276.8 |
| Waga z podstawą | 7.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 400 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Zakres regulacji wysokości | 100 |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 23.5 |
| Waga | 5.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 374.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.8 |
| Głębokość | 92 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 810 x 185 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |