Monitor 27 cali E27 G5 FHD 6N4E2AA
- Model:
E27 G5
- WiFi: Nie
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Pełna specyfikacja
Nowa definicja ostrości
Monitor HP E27 G5 FHD został celowo zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić ostry obraz, spersonalizowany komfort i prawdziwą elastyczność. Ten stylowy, zaprojektowany z myślą o planecie monitor doskonale nadaje się zarówno do biura, jak i do domu.
Zobacz wszystko, zrób wszystko
Gdy różnica tkwi w szczegółach, ten monitor FHD o przekątnej 27 cala wyświetla wyrazisty obraz, którego potrzebujesz, by skupić się na wykonywanym zadaniu. Dzięki bogatej głębi kolorów 99% sRGB i technologii IPS zobaczysz wyraziste, żywe kolory w szerokich kątach widzenia.
Intuicyjna łączność
Pracuj tak, jak chcesz dzięki elastycznej łączności i ustawieniom. Łatwo dostępne porty umożliwiają szybkie i proste podłączenie urządzeń, a intuicyjny przycisk OSD na joypadzie ułatwia nawigację po ustawieniach ekranowych.
Komfort pracy
Gdy najlepsze wyniki zależą od świetnego samopoczucia, łatwo znaleźć całodzienny komfort, dzięki 4-kierunkowej regulacji zoptymalizowanej przez poradnik ergonomicznej konfiguracji w HP Display Center. Zadbaj o komfort swoich oczu, dzięki monitorowi z technologią eliminacji migotania, częstotliwością odświeżania 75 Hz i funkcją HP Eye Ease zawsze włączonym, wbudowanym filtrem światła niebieskiego.
Design, który inspiruje
Ożyw swoje biurko i otoczenie, dzięki monitorowi zaprojektowanemu z myślą o użytkowniku. Elegancka, efektywna konstrukcja z mikrokrawędziami podnosi rangę Twojego biura, jednocześnie maksymalizując wolną przestrzeń. Wygląd to jednak nie wszystko poczuj się dobrze z monitorem, który zawiera tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu. Możesz też dostosować swoją przestrzeń i zwiększyć produktywność, dzięki pasującym akcesoriom.
Przewodnik ergonomicznej konfiguracji
Osiągnij całodzienny komfort, gdy zastosujesz najlepsze praktyki z poradnika ergonomicznej konfiguracji.
Większy komfort oglądania dzięki technologii HP Eye Ease
Zawsze włączony, wbudowany filtr niebieskiego światła, który redukuje niebieskie światło bez zmiany koloru na żółty, teraz wzbogacony o częstotliwość odświeżania 75 Hz.
Panel IPS
Bez względu na to, gdzie stoisz, technologia IPS zapewnia dokładność i spójność obrazu w szerokich, 178-stopniowych kątach widzenia w poziomie i w pionie.
Przestrzeń kolorów 99% sRGB
Ciesz się tym, co widzisz na ekranie, dzięki przestrzeni kolorów 99% sRGB. Ten monitor zapewnia idealne odwzorowanie kolorów w przypadku wyrazistych obrazów i filmów.
Nieograniczona regulacja
Pracuj bez wysiłku dzięki 4-kierunkowej ergonomii, która pomaga utrzymać komfort szyi, ramion i pleców przez cały dzień. Dostosuj ustawienia obrotu w pionie, nachylenia, regulacji wysokości 150 mm i obrotu do siebie, swojego biurka i swoich potrzeb.
Więcej portów. Więcej możliwości.
Więcej portów oznacza więcej możliwości. Dzięki portom HDMI, DisplayPort, USB-B i 4 USB-A 3.2 można podłączyć wiele urządzeń, takich jak zestaw słuchawkowy czy kamera internetowa.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | E27 G5 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 30 |
| Waga | 6.96 |
| Plamka matrycy | 0.31 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 363.22 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.63 |
| Głębokość | 46.48 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 10940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 700 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |