Monitor 27 cali 27U730A-B
- Model:
27U730A-B
- Wysokość z podstawą: 539.2
- Głębokość z podstawą: 253.2
- Pełna specyfikacja
Wyrazistość dzięki 8,29 milionom pikseli
Dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) IPS i bezramkowej konstrukcji z trzech stron monitor zapewnia czterokrotnie większą rozdzielczość niż ekran Full HD i umożliwia edycję wielu ścieżek bez powiększania lub zmniejszania osi czasu.
Kolory w jakości, której ufają profesjonaliści
UltraFine jest zgodny z branżowym standardem HDR10 (High Dynamic Range) opartym na gamie kolorów DCI-P3 90% i obsługuje określone poziomy kolorów i jasności, które umożliwiają twórcom cieszenie się klarownością obrazu z precyzyjnymi kolorami treści i drobnymi szczegółami.
Głębsza czerń, wyraźniejsze detale
Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia precyzyjne szczegóły bez zniekształceń, nawet w ciemnych obrazach. Technologia IPS zapewnia spójne odwzorowanie kolorów na całym ekranie i wiernie oddaje obraz.
All-in-One USB-C
Złącze USB-C obsługuje jednocześnie wyświetlanie obrazu, transfer danych i ładowanie urządzeń o mocy 90 W, zapewniając płynną obsługę laptopa za pomocą jednego kabla.
Gotowy na każde urządzenie
Początkujący i profesjonaliści zazwyczaj mają wiele urządzeń. Połącz ze sobą różne sprzęty i osiągnij najwyższą wydajność pracy.
Immersyjny dźwięk
Wciągające wrażenia wizualne dzięki technologii Waves MaxxAudio - idealne do wszystkiego, od hitów filmowych po gry przygodowe. Sprawia, że każda scena jest bogatsza, ma większą głębię i więcej szczegółów.
Szybkie przełączanie
Aplikacja LG Switch optymalizuje monitor zarówno do pracy, jak i do codziennego użytku. Bez wysiłku dostosuj preferowaną jakość obrazu i jasność, a także podziel ekran na 11 opcji i szybko uruchom platformę do rozmów wideo.
Smukły design, bez bałaganu
Praktycznie bezramkowa konstrukcja z 3 stron i estetyczna podstawa w kształcie litery L pozwalają zaoszczędzić miejsce na biurku, zwiększając wydajność pracy i zmniejszając uczucie przytłoczenia, co pozwala na dłuższe skupienie uwagi. Podstawa umożliwia regulację obrotu, pochylenia, pivotu i wysokości.
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 700 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 27U730A-B |
| Wysokość z podstawą | 539.2 |
| Głębokość z podstawą | 253.2 |
| Waga z podstawą | 7.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 5.1 |
| Plamka matrycy | 0.0518 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 363.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.5 |
| Głębokość | 45.4 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |