Monitor 27 cali 27U421A-B
- Model:
27U421A-B
- Wysokość z podstawą: 451.48
- Głębokość z podstawą: 170
- Pełna specyfikacja
27-calowy zakrzywiony monitor FHD z częstotliwością odświeżania 100 Hz i portem USB-C
Żywe kolory z precyzją
Nasz ekran FHD (1920x1080) zapewnia wyraźne obrazy dzięki gamie kolorów sRGB 99% (typ.) i krzywiźnie 1500R, co zwiększa wydajność pracy.
Płynne obrazy. Bezproblemowy przepływ pracy.
Szybkie 100 Hz zapewnia płynne ładowanie klatek w różnych programach. Ponadto możesz cieszyć się realistyczną rozgrywką z mniejszym zacinaniem się ekranu i rozmyciem ruchu.
Jeden port spełniający Twoje potrzeby
Podłącz laptopa do monitora za pomocą kabla USB-C, aby uzyskać do 15 W mocy i łączność wyświetlacza.
Szybkie przełączanie
Aplikacja LG Switch pomaga zoptymalizować monitor pod kątem Twojej pracy i życia. Możesz łatwo podzielić cały wyświetlacz na maksymalnie 6 osób, zmienić projekt motywu, a nawet uruchomić platformę połączeń wideo za pomocą zmapowanego klawisza skrótu.
Wykorzystaj w pełni swoje biurko
Smukły stojak zajmuje mało miejsca, pozwalając na efektywne wykorzystanie przestrzeni roboczej.
| Waga | 4800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 690 x 450 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 27U421A-B |
| Wysokość z podstawą | 451.48 |
| Głębokość z podstawą | 170 |
| Waga z podstawą | 3.72 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Waga | 3.02 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 360.32 |
| Szerokość | 609.58 |
| Głębokość | 43.67 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |