Monitor 25 cali AORS G25F2 EK IPS/FHD/200Hz/2HDMI/DP
- Model:
G25F2
- Wysokość z podstawą: 498.3
- Głębokość z podstawą: 187.5
- Pełna specyfikacja
OSTATNIA MILA DLA TWOJEGO SYSTEMU DO GIER
Jako niewidoczny gracz, monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory forma jako efekt synergiczny i wydobycie najlepszej wydajności komputera Składniki. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższe specyfikacje i jakość, użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancja.
PROSTY, ALE STYLOWY
Opływowy wygląd reprezentuje prostotę serii gier GIGABYTE filozofia projektowania, solidna podstawa i matowe wykończenie zbudowane z myślą o funkcjonalności i cechy estetyczne dodające więcej do cech.
IDEALNY KĄT WIDZENIA
Monitor do gier GIGABYTE jest wyposażony w ekskluzywną podstawę, która jest ergonomicznie zaprojektowana, aby oferować szeroki zakres regulacji wysokości i nachylenia.
Bezpieczny dla oczu 2.0
Inne rozwiązania dostosowują niebieskie światło poprzez przesunięcie kolor do cieplejszego Odcieniach. Certyfikat Eyesafe 2.0 redukuje wysokoenergetyczny kolor niebieski światło podczas gdy Utrzymanie wydajność kolorów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | G25F2 |
| Wysokość z podstawą | 498.3 |
| Głębokość z podstawą | 187.5 |
| Waga z podstawą | 4.34 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 |
| Obszar widzialny w pionie | 302.616 |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.744 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 2.73 |
| Plamka matrycy | 0.28 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 321.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 556.9 |
| Głębokość | 51.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 140 x 495 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |