Monitor 24MP60G-B 23.8 cala IPS Full HD AMD FreeSync 1ms MBR
- Model:
24MP60G-B
- Wysokość z podstawą: 414
- Głębokość z podstawą: 212
- Pełna specyfikacja
Rzeczywiste kolory pod szerokim kątem
Monitor LG z technologią IPS uwypukla zalety ekranów ciekłokrystalicznych. Charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, lepszym odwzorowaniem kolorów oraz dobrą jakością obrazu pod szerokim kątem.
Bogactwo doświadczeń
Z trzech stron ekran ma cienką ramkę, która nie rozprasza uwagi, oraz jest wyposażony w wygodny mechanizm pochylenia pozwalający na stworzenie optymalnego środowiska pracy.
Mniej niebieskiego światła, większy komfort dla oczu
Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu, Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru i zapewnia optymalne warunki do czytania.
Troska o oczy
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu, co pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu. Zapewnia komfortowe warunki pracy na długi czas.
Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa
MBR 1 ms (Motion Blur Reduction) pozwala na płynną grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.
Płynna dynamika ruchu
Technologia AMD FreeSync zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Wirtualnie ogranicza rozrywanie i zacinanie obrazu.
Szybsze reagowanie na przeciwników
Technologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach.
Zaatakuj pierwszy w ciemności
Funkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i szybkim uciekaniu przed eksplozjami.
Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
Za pomocą kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą lub zdefiniować podstawowe ustawienia monitora.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 24MP60G-B |
| Wysokość z podstawą | 414 |
| Głębokość z podstawą | 212 |
| Waga z podstawą | 3.3 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 2.7 |
| Wysokość | 321 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 539 |
| Głębokość | 39 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 660 x 130 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |