monitory
Monitor 24 ThinkVision T24d 61B4MAT1EU
- Model:
ThinkVision T24d
- Wysokość z podstawą: 497.4
- Głębokość z podstawą: 260.4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
597,07 zł / szt
734,40 zł brutto
| Waga | 8980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 425 x 160 x 660 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkVision T24d |
| Wysokość z podstawą | 497.4 |
| Głębokość z podstawą | 260.4 |
| Waga z podstawą | 5.63 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 324 |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 7 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 22 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Informacje o gwarancji | 3 years Advanced Exchange Warranty |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 533.2 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |