monitory
Monitor 24 cale XUB2492HSN-B5 IPS,USB-C Dock,HDMI,DP,DaisyChain,HAS
- Model:
ProLite XUB2492HSN
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 85
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
682,00 zł / szt
838,86 zł brutto
Wyposażony w złącze dokujące USB-C, XUB2492HSN pozwala uprościć miejsce pracy, używając jednego kabla do przesyłania sygnału z notebooka do monitora oraz zasilania i ładowania notebooka z monitora. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook również zostanie automatycznie podłączony do sieci. Dzięki wyjściu DisplayPort możesz łatwo rozszerzyć swój pulpit, tworząc konfigurację z dwoma monitorami.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XUB2492HSN |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 |
| Wysokość z podstawą | 343 |
| Głębokość z podstawą | 209.5 |
| Waga z podstawą | 5.6 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | UKCA |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Plamka matrycy | 0.275 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 539.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 160 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |