Monitor 24 cale SA242YG0bi
- Model:
SA242YG0bi
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 135
- Pełna specyfikacja
Monitor SA242Y G0 o proporcjach obrazu 16:9 i przekątnej ekranu 24 cali zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Dzięki zastosowaniu matrycy TFT IPS oraz technologii podświetlania diodami LED, obraz jest niezwykle klarowny i ostrość detali zachwycająca.
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080) gwarantuje wyraźny i precyzyjny obraz, natomiast czas reakcji wynoszący jedynie 4 ms sprawia, że nawet dynamiczne sceny prezentują się płynnie i bez rozmycia. Jasność monitora oraz kontrast statyczny na poziomie 1 300:1 zapewniają realistyczne odwzorowanie kolorów i głębi obrazu.
Dzięki obszarowi widzialnemu w pionie 296 mm i w poziomie 527 mm, monitor Acer 24 SA242YG0bi doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i podczas rozrywki. Kontrast dynamiczny na poziomie 100 000 000:1 sprawia, że cienie i odcienie są głębokie i wyraźne, co dodatkowo podnosi jakość prezentowanego obrazu. Monitor Acer 24 SA242YG0bi to nie tylko urządzenie do wyświetlania obrazu, to również element designerskiego wyposażenia biura czy domowego stanowiska pracy.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 610 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | SA242YG0bi |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 |
| Wysokość z podstawą | 398 |
| Głębokość z podstawą | 189 |
| Waga z podstawą | 2.64 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 296 |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 30 |
| Waga | 2.39 |
| Plamka matrycy | 0.274 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 320 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 539 |
| Głębokość | 41 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |