monitory
Monitor 24 cale PA248CNV
- Model:
PA248CNV
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 95
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
911,35 zł / szt
1 120,96 zł brutto
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 730 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | PA248CNV |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 489 |
| Głębokość z podstawą | 211 |
| Waga z podstawą | 6.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 324 |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 19 |
| Waga | 4.4 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Wysokość | 359 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 533 |
| Głębokość | 58 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E, nie dotyczy |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |