monitory
Monitor 24 cale Nitro ED240QS3bmiipx Curved/180Hz/1ms
- Model:
Nitro ED240QS3
- Wysokość z podstawą: 414.1
- Głębokość z podstawą: 203
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
487,00 zł / szt
599,01 zł brutto
Monitor Acer 24 cale zakrzywiony ED240 FHD Zakrzywiony 180Hz 1ms AMD FreeSync
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro ED240QS3 |
| Wysokość z podstawą | 414.1 |
| Głębokość z podstawą | 203 |
| Waga z podstawą | 3 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Waga | 2.6 |
| Pozostałe parametry | Czas reakcji (GTG): 5 ms |
| Wysokość | 321.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 539.8 |
| Głębokość | 74.2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 130 x 380 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |