monitory
Monitor 24 cale C24d-20 63FENAT2EU
- Model:
Lenovo C24d-20
- Wysokość z podstawą: 365.7
- Głębokość z podstawą: 212.7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
683,00 zł / szt
840,09 zł brutto
| Waga | 8800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 162 x 734 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | Lenovo C24d-20 |
| Wysokość z podstawą | 365.7 |
| Głębokość z podstawą | 212.7 |
| Waga z podstawą | 6.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 497.2 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 324 |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 10 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 532.2 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |