monitory
Monitor 23.6 XF240QSbiipr
- Model:
XF240QS
- Częstotliwość pozioma min.: 180
- Częstotliwość pozioma max.: 30
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
710,67 zł / szt
874,12 zł brutto
Monitory do gier Acer XF mają rozdzielczość od Full HD do WQHD. Monitor AMD FreeSync, częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms.
| Waga | 8300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 520 x 185 x 625 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Acer |
|---|---|
| Model | XF240QS |
| Częstotliwość pozioma min. | 180 |
| Częstotliwość pozioma max. | 30 |
| Częstotliwość pionowa min. | 165 |
| Częstotliwość pionowa max. | 48 |
| Wysokość z podstawą | 535.5 |
| Głębokość z podstawą | 245 |
| Waga z podstawą | 6.16 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 521 |
| Obszar widzialny w poziomie | 293 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 |
| Pobór mocy | 23 |
| Waga | 3.65 |
| Plamka matrycy | 0.273 |
| Wysokość | 335.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 567 |
| Głębokość | 60.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |