monitory
Monitor 22 cale XUB2293HS-B5 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm),2x1W
- Model:
XUB2293HS-B5
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 84
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
406,00 zł / szt
499,38 zł brutto
XUB2293HS to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia. Wysoki kontrast i jasność oznaczają, że monitor doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy fotografa i do projektowania stron internetowych. Został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, pozwalającą na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu. Dodatkowo posiada ergonomiczną stopkę o regulacji wysokości do 150 mm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | XUB2293HS-B5 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 |
| Wysokość z podstawą | 479 |
| Głębokość z podstawą | 209.5 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 3 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 14 |
| Waga | 4.3 |
| Plamka matrycy | 0.249 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 329 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 493.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 590 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |