Monitor 22 cale G2245HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,HDMI,DP,2x2W, FreeSync
- Model:
G-MASTER G2245HSU-B1
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
G-MASTER G2245HSU-B1
Wyprzedź konkurencję dzięki G2245HSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT
Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 21.5 G2245HSU. Ten monitor oferuje najnowocześniejszą technologię paneli IPS, częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki technologii FreeSync i funkcji Black Tuner, które zapewniają krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach.
1MS
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
100Hz
Częstotliwość odświeżania 100 Hz przekłada się na lepszą płynność obrazu. Migotanie obrazu jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Zwiększona częstotliwość oznacza również łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a nawet zmniejszone migotanie kursora myszy.
TECHNOLOGIA FREESYNC
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
TECHNOLOGIA IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 560 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G-MASTER G2245HSU-B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Wysokość z podstawą | 362 |
| Głębokość z podstawą | 192 |
| Waga z podstawą | 2.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | UKCA |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Plamka matrycy | 0.249 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 492 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |