monitory
Monitor 21.5 cala MB229CF
- Model:
MB229CF
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 111
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 093,63 zł / szt
1 345,16 zł brutto
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 550 x 140 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | MB229CF |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 111 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 |
| Wysokość z podstawą | 72.2 |
| Głębokość z podstawą | 30.1 |
| Waga z podstawą | 4 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 267.79 |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.06 |
| Certyfikaty | TUV |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 13 |
| Waga | 2.2 |
| Plamka matrycy | 0.248 |
| Wysokość | 31.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 48.7 |
| Głębokość | 2.2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |