Monitor 21.5 cala G-MASTER G2250HS-B1 1ms,HDMI,DP,FSync,2x2W,VA
- Model:
G2250HS-B1
- Częstotliwość pozioma min.: 31
- Częstotliwość pozioma max.: 85
- Pełna specyfikacja
G-MASTER G2250HS-B1
Zdobądź przewagę dzięki G2250HS z panelem w VA i 1 ms MPRT
21.5-calowy monitor Full HD G2250HS z panelem w technologii VA, częstotliwością odświeżania 75Hz i 1 ms MPRT gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Funkcja Black Tuner i możliwość dostosowania ustawień ekranu za pomocą predefiniowanych i niestandardowych trybów zapewnia całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne.
1MS
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
TECHNOLOGIA FREESYNC
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
TECHNOLOGIA MATRYCY VA
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne.
BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 550 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | G2250HS-B1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 |
| Głębokość z podstawą | 192.5 |
| Waga z podstawą | 2.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 260 |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | UKCA |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 13 |
| Pozostałe parametry |
|
| Plamka matrycy | 0.249 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 352 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 493.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |