Monitor 16 cali TW1623AS-B1P,10P.DOT.IPS,ANDROID13,WIFI,24/7,RJ45, HDMI,3xUSB
- Model:
TW1623AS-B1P
- WiFi: Tak
- Regulacja wysokości: Nie
- Pełna specyfikacja
ProLite TW1623AS-B1P
15,6-calowy ekran dotykowy Full HD PCAP 10pt z systemem Android i technologią POE
Monitor dotykowy ProLite TW1623AS-B1P to doskonały wybór dla intensywnie użytkowanych środowisk, takich jak handel detaliczny, interaktywne punkty sprzedaży, kioski informacyjne czy branża hotelarska. Z wbudowanym systemem Android, użytkownicy mogą łatwo dostosować urządzenie, instalując bezpośrednio na nim wybrane aplikacje.
Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE), monitor łączy zasilanie i przesył danych w jednym kablu, co znacząco upraszcza instalację. Urządzenie może działać zarówno w orientacji poziomej, pionowej, jak i skierowane do góry, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wbudowany mikrofon i głośniki dodatkowo poszerzają jego interaktywne możliwości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | TW1623AS-B1P |
| WiFi | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 193.6 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.2 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 450 |
| Czas reakcji | 30 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 24 |
| Waga | 1.5 |
| Plamka matrycy | 0.17925 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 244 |
| Szerokość | 387 |
| Głębokość | 30.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 75 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |