Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
- Standard: SFP
- Rodzaj światłowodu: Single-mode
- Typ / długość fali: 850 nm
- Pełna specyfikacja
- Przepustowość: 1000 Mb/s;
- Jeden port światłowodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex
- Obsługiwane odległości: do 550 m (okablowanie 50/125 mikronów) lub 220 m (okanblowanie 62.5/125 mikronów);
- Długość fali: 850 nm;
- Wykonany w standarcie SFP (small form factor plugable);
- Podłączanie typu "Hot Plug" (bez konieczności wyłączania przełącznika);
- Do zastosowania między innymi z przełącznikami Intellinet Gigabit, modele 560801, 560818, 523929;
- Zgodny ze specyfikacją SFP Transceiver MSA;
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 56 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Intellinet |
|---|---|
| Standard | SFP |
| Rodzaj światłowodu | Single-mode |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Zasięg | 550 m |
| Wymiary | 55 x 13 x 12 mm |
| Waga | 15 |
| Pozostałe parametry | Media transmisyjne: |
| Zasilanie | Zasilanie: 3,3 VPobór mocy: 1 W (maksymalny) |
| Akcesoria w zestawie | Moduł Mini GBIC |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |