akumulatory/baterie
Moduł bateryjny EBM do 9PX 1000/1500 9PXEBM48RT2U
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 8
- Wymiary:
440 x 450 x 86,5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 771,13 zł / szt
4 638,49 zł brutto
Rozszerzony moduł bateryjny 9PX (EBM)
- Rodzaj: UPS
- Do montażu w szafie
- Topologia: online
- Kształt: Tower
- Rozmiar: 2U
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 8 |
| Wymiary | 440 x 450 x 86,5 mm |
| Waga | 28.8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 32500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 550 x 580 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |