akumulatory/baterie
Moduł baterii SMBF40-26N 40AHx40
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza (°C): 0 ~ 40
- Względna wilgotność robocza (bez kondensacji) ( % ): 0 ~ 95
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Wymiary:
600 x 1600 x 847 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8 001,64 zł / szt
9 842,02 zł brutto
CyberPower SMBF40-26N to zewnętrzna szafa bateryjna (EBC), która jest dostarczana bez zainstalowanych wewnętrznych akumulatorów. Może być używana w połączeniu z kompatybilnymi systemami UPS, aby zapewnić wydłużony czas pracy systemu podczas przerw w zasilaniu. Dzięki obudowie wykonanej z metalu przemysłowej klasy, produkt nadaje się do użytku w wymagających środowiskach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | CyberPower |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Wymiary | 600 x 1600 x 847 mm |
| Waga | 170 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność akumulatora | 40 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 196000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 900 x 615 x 1630 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |