Modem USB Rebel 4G LTE z WiFi
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Sieć GSM: 1900 MHz
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pełna specyfikacja
Router mobilny 4G LTE Rebel RB-0700
Szukasz bezprzewodowego routera? Wybierz kompaktowy model Rebel RB-0700, który dzięki niewielkim rozmiarom i opcji zasilania z USB doskonale sprawdzi się w podróży, umożliwiając Ci korzystanie z Internetu przez wiele godzin.
Stabilne połączenie 4G
Walkie talkie Rebel działa w paśmie PMR, czyli wykorzystuje fale radiowe o częstotliwości do 450 MHz. Dzięki dostępności 16 kanałów urządzenie zapobiega zakłóceniom z innych radiotelefonów, a Ty masz gwarancję prywatności rozmów.
Do 10 urządzeń jednocześnie
Przenośny router Wi-Fi Rebel umożliwia łatwe udostępnianie połączenia 4G nawet 10 użytkownikom jednocześnie. Wystarczy włożyć do urządzenia kartę SIM, a błyskawicznie zamieni się ono w internetowy hotspot.
Czuj się bezpiecznie
Kolejną zaletą routera RB-0700 są zabezpieczenia sieci Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, dzięki którym Twoje dane są chronione, a dostęp do sieci mogą uzyskać jedynie uwierzytelnieni użytkownicy.
Zasilany przez USB
Router przenośny Rebel RB-0700 swoje kompaktowe rozmiary zawdzięcza funkcji zasilania poprzez port USB. Wystarczy, że podłączysz go do komputera i w mgnieniu oka możesz swobodnie przeglądać Internet, oglądać filmy i prowadź wideokonferencje.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Wymiary | 90x29x10 |
| Waga | 23.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Interfejs | USB |
| Transmisja danych | LTE |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 70 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |