modemy GSM
Modem SXT LTE6 KIT (SXTR&FG621-EA)
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Sieć UMTS: 2100 MHz
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
324,63 zł / szt
399,29 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 300 |
| Max. prędkość wysyłania | 300 |
| Karta SIM | Micro |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 170 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |