modemy GSM
Modem LTE TRM240 (Cat1), 3G, 2G, USB
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temperatury pracy: -40 °C do 75 °C
- Zakres wilgotności: 10 % do 90 % bez kondensacji
- Sieć UMTS: 900 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
271,46 zł / szt
333,90 zł brutto
MODEM LTE TRM240
Przemysłowy modem LTE Cat 1 z wytrzymałą aluminiową obudową jest kompaktowym i łatwym w użyciu urządzeniem, które może zapewnić funkcje komórkowe sprzętowi we wszystkich segmentach rynku.
Jest wstecznie kompatybilny z 3G i 2G, dlatego jest optymalnym wyborem, jeśli chodzi o modernizację łączności na dużą skalę dla infrastruktury przemysłowej lub publicznej. Oferuje długi i stabilny cykl życia oraz niskie zużycie energii, co jest ważne dla projektów IoT.
TRM240 jest wyposażony w interfejs USB do zasilania i komunikacji.
| Waga | 278 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 150 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Karta SIM | Mini |
| Wymiary | 74.5 x 25 x 64.5 mm |
| Waga | 131 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Interfejs | USB |
| Transmisja danych | GPRS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |