modemy GSM
Modem 5G NR/4G WWAN AM5R4AA
- Karta SIM: eSIM
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Wymiary:
2,3 x 52 x 30 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
746,59 zł / szt
918,31 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Karta SIM | eSIM |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 2,3 x 52 x 30 mm |
| Waga | 7 |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | 5G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 225 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |