Modem 4G LTE-AP WWAN AM5R3AA
- Antena: Wewnętrzna
- Obsługa sieci Aero2: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pełna specyfikacja
Modem HP 4G LTE-A Pro kat. 16 WWAN
Globalna łączność i elastyczność
Podróżuj po świecie, nie znikając z radaru, dzięki dedykowanej komórkowej łączności szerokopasmowej. Korzystaj z nieprzerwanej łączności w szybkich, bezpiecznych i prywatnych sieciach LTE. Koniec z szukaniem haseł lub powolną pracą w podejrzanych, publicznych sieciach Wi-Fi.
Ukryta łączność
Bez zewnętrznego klucza sprzętowego USB WWAN, o którym trzeba pamiętać. Bezproblemowo połącz urządzenie z Internetem, zachowując przy tym niezawodność i pełen spokój. Wystarczy złapać komputer i ruszyć w drogę.
Obsługa karty eSIM
Kupuj plany transmisji danych bez fizycznej karty SIM. Przełączaj się między wieloma dostawcami z lokalnymi planami na czas podróży lub konfiguruj osobne plany transmisji danych do pracy i użytku osobistego.
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 145 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 52 x 30 x 2,3 mm |
| Waga | 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |