modemy GSM
Modem 4G DW5823E
- Sieć LTE: 5200 MHz
- Sieć UMTS: 2100 MHz
- Karta SIM: Standard
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
330,70 zł / szt
406,76 zł brutto
Modem sieci bezprzewodowej Dell Mobile DW5823E
Urządzenie pozwala szybko wysyłać wiadomości e-mail i załączniki, a także surfować w sieci Web. Dostarczy Ci natychmiastowy i stały dostęp do Internetu. Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Sieć LTE | 5200 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Karta SIM | Standard |
| Max. prędkość pobierania | 1 |
| Max. prędkość wysyłania | 150 |
| Wymiary | 42 x 30 x 2.3 mm |
| Waga | 6.2 |
| Pozostałe parametry | Zgodny z systemami:
|
| Interfejs | PCIe |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 120 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |